Mieszkanie z rodziną hiszpańską, z innymi studentami lub w mini apartamencie: wybierz swoje zakwaterowanie z Akademią AIFP

Nie można wynająć pokoju bez zapisania się na kurs!

Aby Twój pobyt  był jak najprzyjemniejszy, oferujemy Ci kilka opcji zakwatrerowania:

Zajmiemy się także Twoim transferem z lotniska lub na lotnisko. Nieważne kiedy do nas dotrzesz, klucze zostawimy Ci w pobliżu mieszkania, abyś nie był zależny od godzin otwarcia naszej szkoły.

Mieszkanie z rodziną hiszpańską

Jeśli Twoim celem jest nie tylko nauka języka, ale także poznanie hiszpańskiej kultury podczas kursu, to prawdopodobnie najlepszą opcją jest pobyt u jednej ze współpracujących z nami rodzin. Różnica między takim zakwaterowaniem, a mieszkaniem dzielonym z innymi uczniami jest taka,że (zazwyczaj) nie będziesz miał możliwości gotowania, jednak otrzymasz niepełne wyżywienie, co oznacza, że gospodarze przygotują Ci śniadanie oraz inny posiłek (do wyboru : obiad lub kolacja).

Ponadto „rodzina” nie oznacza wcale,że w mieszkaniu będą mieszkać też dzieci.Pierwszego dnia  gospodarze będą czekali na Ciebie w swoim mieszkaniu, w którym będziecie jedli wspólne posiłki, tak więc masz szansę poznać  kulturę i tradycje mieszkańców Malagi w sposób intensywny.

Book now

Mieszkanie z innymi studentami

Wynajem pokoju w jednym z naszych mieszkań jest wspaniałą okazją, by poznać ludzi z całego świata. W większości przypadków pozostali lokatorzy to także uczniowie naszej szkoły. Typowe hiszpańskie mieszkanie ma 3-4 pokoje, każdy ma swoją sypialnię, natomiast salon, kuchnia oraz łazienka są dzielone. O czystość apartamentu dbają wszyscy. Masz zatem niepowtarzalną okazję, aby nie tylko dzielić z nimi mieszkanie, ale także niezapomniane chwile. Możesz również zwiedzać miasto lub poświęcić się nauce hiszpańskiego – każdy ma szansę robić to, na co ma ochotę podczas swojego pobytu w Maladze. Nasze mieszkania są wyposażone we wszystkie potrzebne urządzenia ( WIFI, kuchenka, itp) i są usytuowane w centrum miasta maksymalnie 25 min od szkoły.

Book now

Mini apartament

Zakwaterowanie w naszym mini apartamencie zapewnia Ci prywatność oraz komfort. Jest idealne dla jednej osoby lub pary, gdyż znajduje się w nim łóżko dwuosobowe. Poza tym do swojej dyspozycji będziesz miał salon, idealne  miejsce na relaks i odpczynek po ciężkim dniu. Kuchnia jest w pełni wyposażona, byś mógł sam zadbać o swoje wyżywienie podczas pobytu w Maladze. Pamiętaj, że ilość mini apartamentów jest ograniczona i należy dokonać rezerwacji  przynajmniej 3 miesiące wcześniej.

Book now


Jeśli proponowane przez nas opcje nie są dla Ciebie, to polecamy Ci hotele blisko naszej szkoły. Razem znajdziemy zakwaterowanie, które spełnia Twoje oczekiwania!