Kurs Intensywny Jezyka Hiszpanskiego I Flamenco

Kurs Intensywny i flamenco

Ilość godzin w tygodniu: 20 (w grupie) + 8 (flamenco)

Ten kurs umożliwi Ci połączenie pasji do flamenco z nauką języka hiszpańskiego oraz zagwarantuje Ci niesamowite wakacje w Hiszpanii. Ilość osób w grupie jest ograniczona po to,byś mógł liczyć na większą uwagę swojego nauczyciela. Kurs ten składa się z 4 lekcji hiszpańskiego (tak jak w przypadku Kursu Intensywnego) oraz 2 lekcji tańca dziennie. Przekonaj się sam, ta oferta jest wyjątkowa!


Plan zajęć

Od poniedziałku do piątku

          9:30 – 11: 00

Gramatyka i ćwiczenia

         11:00 – 11:30

Przerwa

         11:30-13:00

Rozumienie ze słuchu i konwersacje

        13:00- 14:45

Flamenco

Jeśli chcesz nauczyć się  języka hiszpańskiego oraz wyjątkowego tańca prosto z Andaluzji, nie możesz przegapić tej okazji!

Znajdziesz się pod opieką profesjonalnej nauczycielki tańca,a zdobyte umiejętności będziesz mógł wykorzystać w praktyce na liczych imprezach. Ten kurs zawiera 4 lekcje hiszpańskiego (tak jak Kurs Intesywny) i 2 lekcje tańca dziennie. Nawet jeśli nie uczyłeś się nigdy flamenco, możesz zapisać się na ten kurs.

W 2010 roku flamenco zostało wpisane na listę niematerialnego dziedzictwa kultuowego UNESCO. Taniec ten najczęściej kojarzony jest z Andaluzją, a jego ekspresyjność i radość zachęca do zabawy. Flamenco ma wiele typów i styli, np. buleria, tango czy rumba.

Spanish & Flamenco dance