Kurs hiszpańskiego w Maladze

Nasza Akademia AIFP oferuje szeroki wybór kursów, które są dostosowane do potrzeb naszych uczniów. Każdy może określić własny rytm pracy oraz sposób, w jaki chce uczyć się języka hiszpańskiego. Wszystkie typy kursów są dostępne na różnych poziomach. Uczniowie, którzy posiadają znajomość języka hiszpańskiego mogą rozpocząć zajęcia w każdy poniedziałek miesiąca. Tutaj możesz wykonać test języka hiszpańskiego online, na podstawie którego ocenimy Twój poziom językowy i przypiszemy Cię do odpowiedniej grupy. Jako początkujący, możesz rozpocząć kurs w wyznaczonych terminach :

2020

JanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovDec
7302+3064106+2003+177503+30-

Kurs Intensywny

Kurs Intensywny

Ilość godzin w tygodniu: 20 (w grupie)

Na pierwszej lekcji poznasz zasady gramatyki, które dodatkowo utrwalisz ćwiczeniami. Po krótkiej przerwie, o 11:30 zaczną się kolejne zajęcia, które potrwają do 13:00. Wraz z nowym nauczycielem wykorzystasz  zdobytą już wiedzę w praktyce. Jest to najlepszy moment, by skoncentować się na konwersacji. Poćwiczysz dialogi w grupie lub w parach, a słuchając nagrań w języku hiszpańskim, udoskonalisz rozumienie ze słuchu.


169 €

Book now

Kurs Intensywny PLUS

Kurs Intensywny PLUS

Ilość godzin w tygodniu: 30 (w grupie)

Jeśli zdecydujesz się na ten kurs, otrzymasz 10 dodatkowych lekcji w tygodniu, w grupie 2-4 osobowej. Będziesz miał niepowtarzalną okazję skupić się na dodatkowych tematach, wbogacić słownictwo, wykonać więcej ćwiczeń i udoskonalić te umiejętności,których opanowanie sprawia Ci trudność. Ten kurs polecamy szczególnie osobom,które mogą uczęszczać na zajęcia 2-4 tygodnie.


339 €

Book now

Kurs Intensywny Srebrny

Kurs Intensywny Srebrny

Ilość godzin w tygodniu: 20 (w grupie) + 10  (indywidualne)

Te zajęcia polecamy szczególnie tym, którzy chcą skorzystać z prywatnych lekcji (10/20 zajęć w tygodniu), w trakcie których otrzymają pomoc oraz dodatkowe wyjaśnienia poszczególnych zagadnień.


450 €

Book now

Kurs Intensywny Złoty

Kurs Intensywny Złoty

Ilość godzin w tygodniu: 20 (w grupie) + 20(indywidualne)

Jeśli Kurs Srebrny nie jest dla Ciebie wystarczajacy i chcesz w intensywny sposób nauczyć sie języka hiszpańskiego, proponujemy ci Kurs Złoty, składający się z 20 zajęć w grupie ( maksymalnie 9 osób) i 20 zajęć indywidualnych w tygodniu.


599 €

Book now

Kurs Intensywny i flamenco

Kurs Intensywny i flamenco

Ilość godzin w tygodniu: 20 (w grupie) + 8 (flamenco)

Ten kurs umożliwi Ci połączenie pasji do flamenco z nauką języka hiszpańskiego oraz zagwarantuje Ci niesamowite wakacje w Hiszpanii. Ilość osób w grupie jest ograniczona po to,byś mógł liczyć na większą uwagę swojego nauczyciela. Kurs ten składa się z 4 lekcji hiszpańskiego (tak jak w przypadku Kursu Intensywnego) oraz 2 lekcji tańca dziennie. Przekonaj się sam, ta oferta jest wyjątkowa!


399 €

Book now

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Ilość godzin w tygodniu: 20 (indywidualne)

Jeśli chcesz skupić się na konkretnym zagadnieniu, np. na przygotowaniu się do egzaminu DELE, nauce hiszpańskiego w biznesie, udoskonaleniu pewnych umiejętności językowych, proponujemy Ci zajęcia indywidualne.


490 €

Book now

Lekcje mogą odbywać się również po południu.

*Każde zajęcia trwają 45 min

Przygotowanie do egzaminu DELE

Ten kurs jest idealny dla osób, które chcą przystąpić do egzaminu DELE. Składa się z 4 lekcji ogólnych języka hiszpańskiego oraz 2 lekcji przygotowujących do egzaminu Instytutu Cervantesa. Nie tylko zadbamy o Twoje przygotowanie do testu, ale również zapiszemy Cię na egzamin, który odbywa się na  Uniwersytecie w Maladze. Opłata za DELE nie jest wliczona w cenę.

Ten kurs organizujemy 2-3 razy do roku, przed egzaminem DELE (który odbywa się w maju, październiku i sierpniu). Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

PoziomyCena egzaminu
PoczątkującyA1 / A2108€ / 124€
ŚredniozaawansowanyB1 / B2160€ / 188€
ZaawansowanyC1 / C2197€ / 207€

Kursy i aktywności

AIFP oferuje szeroką gamę kursów językowych, jednak przed zapisaniem się na jakikolwiek z nich,będziesz musiał rozwiązać test językowy online, który przyporządkuje Cię do odpowiedniej grupy.

Ponadto, raz  w tygodniu ( wtorek 17:00 - 18:30) organizujemy zajęcia dodatkowe dla tych, którzy chcą  popracować nad daną częścią materiału.

Nasi uczniowie mają szansę uczestniczyć w różnych wydarzeniach, między innymi:

-  oglądanie hiszpańskich filmów,

-  wyjścia do wybranych muzeów,

-  wspólne gotowanie,

-  imprezy,

-  wycieczki ( Marbella, Ronda, Sewilla, Kordowa, Granada, itp),

- wydarzenia sportowe.

Podczas wszystkich imprez, zarówno Hiszpanie uczący się niemieckiego, jak i obcokrajowcy mogą poznać się i ćwiczyć zdobyte już umiejętności językowe.

Jeśli  zależy Ci na jakimś wydarzeniu, dodatkowych godzinach lub na spersonalizowanym programie zajęć, skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy!