Kurs Intensywny W Maladze

Kurs Intensywny

Ilość godzin w tygodniu: 20 (w grupie)

Na pierwszej lekcji poznasz zasady gramatyki, które dodatkowo utrwalisz ćwiczeniami. Po krótkiej przerwie, o 11:30 zaczną się kolejne zajęcia, które potrwają do 13:00. Wraz z nowym nauczycielem wykorzystasz  zdobytą już wiedzę w praktyce. Jest to najlepszy moment, by skoncentować się na konwersacji. Poćwiczysz dialogi w grupie lub w parach, a słuchając nagrań w języku hiszpańskim, udoskonalisz rozumienie ze słuchu.


Lekcje mogą odbywać się również po południu.

Plan zajęć

Od poniedziałku do piątku

           9:30 – 11: 00

Gramatyka i ćwiczenia

           11:00 – 11:30

Przerwa

          11:30 – 13:00

Rozumienie ze słuchu i konwersacje

Kurs ten składa się z 20 lekcji w tygodniu, w grupie od 3 do 10 uczniów. Pierwsze zajęcia zaczynają sie o   9:30 i skupiają się  przede wszystkim na gramatyce i pisaniu. Po krótkiej przerwie, o 11:30,zaczyna się kolejna część kursu, w trakcie której,wraz z nowym nauczycielem, skoncentrujesz się na konwersacji i rozumieniu ze słuchu.

Wszystkie nasze kursy bazują na programie nauczania opracowanym przez Instytut Cervantesa, który ustalił poziomy językowe zgodnie z przyjętymi normami europejskimi. Przygotowując nasze zajęcia, zawsze opieramy się na tych zasadach. Wykorzystujemy  rownież specjalne materiały dydaktyczne, dzięki którym jeszcze efektywniej nauczamy języka hiszpańskiego.

Nasi uczniowie poznają zasady gramatyki, ćwiczą pisanie oraz rozumienie ze słuchu w klasie, natomiast podczas wspólnych wycieczek z nauczycielami mogą udoskonalić swój akcent.

Ten kurs jest ideany dla osób, które chcą w sposób intensywny wykorzystać swój pobyt, nauczyć się hiszpańskiego oraz cieszyć się wolnym czasem w Maladze.

Intensive course