Zajecia Indywidualne

Zajęcia indywidualne

Ilość godzin w tygodniu: 20 (indywidualne)

Jeśli chcesz skupić się na konkretnym zagadnieniu, np. na przygotowaniu się do egzaminu DELE, nauce hiszpańskiego w biznesie, udoskonaleniu pewnych umiejętności językowych, proponujemy Ci zajęcia indywidualne.


Jeśli chcesz dostosować zajęcia z języka hiszpańskiego do swoich potrzeb (przygotowanie do egzaminu DELE, hiszpański w biznesie) oferujemy Ci możliwość skorzystania z zajęć indywidualnych. Nasi nauczyciele będą do Twojej dyspozycji, mogą również dostosować tematykę zajęć do Twoich upodobań. To Ty wybierasz dni i godziny zajęć, a my dostosowujemy się do Ciebie.

Dyplom DELE jest oficjalnym certyfikatem potwierdzającym poziom językowy, nadanym przez Instytut Cervatesa w imieniu hiszpańskiego Ministerstwa Edukacji, Kultury i Sportu. Jeśli chcesz przygotować się do tego egzaminu, polecamy Ci zajęcia indywidualne.

Nie możesz przyjść na zajęcia lub chcesz kontynuować naukę także po powrocie? Nie ma problemu! Z naszą videokonferencją zajęcia mogą odbywać się także w Twoim domu. Zarezerwuj tu swoje zajęcia indywidualne z dowolnie wybranym nauczycielem.

Private classes